Danışmanlık

gallery/helloquence-5fnmwej4taa-unsplash

Kurumların bilgi güvenliğini tehdit eden faktörlerin en başında yetersiz farkındalığa sahip çalışanlar gelmektedir. Çalışanların farkındalık seviyesi yükseldikçe kurumun maruz kalacağı güvenlik riski de azalacaktır. Farkındalığın yükselmesi ve kurum kültürü haline gelmesi için en önemli süreç eğitimdir. Kuruma özel eğitim hazırlanması ve sunulması konusunda vermekte olduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği Farkındalığı

ISO 27001 Danışmanlığı

Günümüzde giderek önemli hale gelen belgelerin başında ISO 27001 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) gelmektedir. Vermekte olduğumuz hizmet kapsamında, kurumun ISO 27001 belgesini alabilecek seviyeye taşımaktayız. Süreci baştan sona kadar tasarlayarak tüm eksikliklerin giderilmesini de sağlamaktayız. Detaylı hizmet bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği Seviye Analizi

Bilgi güvenliği seviyesinin belirlenmesi, kurumların zayıf noktalarının görülmesi ve buna karşı önlem alınabilmesine olanak sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmet kapsamında, kurumun güvenlik seviyesi ölçülmekte ve eksik yönleri tespit edilmekte, sonrasında eksikliklerin kapatılmasına yönelik yapılan çalışmalar ile süreç tamamlanmaktadır. Detaylı hizmet bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim

gallery/nathan-dumlao-ewgmqs2tmji-unsplash

Sunduğumuz eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Detaylı eğitim listesi yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler ve çözümlerimizle
ilgili detayları öğrenin.